Nasze urządzenia

Hulajnoga elektryczna Airwheel Z3

Hulajnoga elektryczna z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym dla dorosłych i dzieci. Dzięki regulowanej wysokości kierownicy może służyć każdemu. Jej składana konstrukcja i mała waga zapewnia łatwe przenoszenie i możliwość schowania urządzenia niemal w każdym miejscu.

Mobilna i lekka

Airwheel Z3 waży jedyne 11,4kg, co w połączeniu ze składaną kierownicą oraz podestami umożliwia zabranie hulajnogi do metra, autobusu czy przewożenia w bagażniku samochodu.

20 km/h

Max. prędkość

162,8 Wh

Akumulator

120 min

Czas ładowania

20 km

Zasięg
airwheel z3
airwheel z3
airwheel z3

Segway Airwheel S3

S3 to model najlżejszy z wszystkich urządzeń rodziny Segweya. Waga 22.4kg pozwala na zapakowanie urządzenia do samochodu przez jedną osobę. Dodatkowo kierownica wraz ze stojanem jest rozkładana, co sprawia, że ten środek transportu można w łatwy sposób przewozić i mieści się w każdym bagażniku.

Wbudowany wyświetlacz

W urządzeniu wbudowany jest wyświetlacz który pokazuje 4 parametry. Przejechaną ilość km, stan baterii, temperaturę oraz aktualną prędkość. Dzięki tym parametrom możemy bez problemów przewidzieć czas, w którym należy zacząć myśleć o kolejnym ładowaniu. Dodatkowo Airwheel wyposażony jest w 3 światła. Przednie białe oświetlające drogę, tylne czerwone włączające się podczas hamowania oraz światło ledowe na stojanie.

18 km/h

Max. prędkość

540 Wh

Akumulator

180 min

Czas ładowania

40 km

Zasięg
airwheel z3
airwheel z3
airwheel z3